18439f1dc43ed2635139ef2d545fd87c

 

MOC Oddechu zaprasza na głęboki relaks onilne podczas rozluźniającej sesji Jogi Nidry przy akompaniamencie Gongu i innych instrumentów.

Joga Nidra tzw.jogiczny sen, wprowadza praktykującego na granicę snu i jawy. Stan ten, sam w sobie jest źródłem regeneracji, reaktywacji funkcji samouzdrawiania naszego organizmu, powrotu do homeostazy – równowagi. By ten naturalny dla nas proces mógł działać, niezbędne jest rozluźnienie ciała i umysłu. W obecnych czasach wejście w głęboki relaks jest bezcenne. Dodatkowym wsparciemw. tej wewnętrznej podróży będą dźwięki Gongu i innych wysoko wibrujących instrumentów.

Informacje praktyczne: praktyka Jogi Nidry odbywa się w wygodnej pozycji leżącej np. na macie, dywanie lub kocu. Warto przygotować sobie poduszkę, by podłożyć ją pod głowę oraz koc dla okrycia ciała. Pozostałych domowników poprośmy by nam nie przeszkadzali albo jeszcze lepiej by do nas dołączyli :)
Z racji na format online, zachęcam by skorzystać z słuchawek lub wysokiej jakości sprzętu nagłośnieniowego.

Sesja odbędzie się na platformie Zoom.
Wystarczy, że kilka minut przed godziną 19 wejdziesz na poniższy link i dołączysz do spotkania:

https://us04web.zoom.us/j/552579432

Meeting ID: 552 579 432

Sesje poprowadzi Maria Białecka.

Spotkanie odbywa się na zasadzie dobrowolnej/dowolnej donacji – sugerowana kwota to 30 zł, ale każda inna najmniejsza i największa wpłata, będzie dużym wsparciem dla MOC Oddechu w obecnym czasie kwarantanny, tak by po jej zakończeniu studio mogło dalej funkcjonować.

Wpłatę mozesz dokonać tu: https://zrzutka.pl/sf3e36

Do zobaczenia!