You are here: Home Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Zapraszamy na zajęcia grupowe: pilates, hatha joga, joga regeneracyjna, joga dla kobiet w ciąży oraz zajęcia zdrowy kręgosłup.

Sprawdź nasz grafik zajęć tu.

Pilates – zwany inteligentną gimnastyką, to system ćwiczeń budujący siłę mięśni głębokich – centrum, które odpowiadają za stabilizację kręgosłupa i miednicy. Ten holistyczny trening , wykorzystuje oddech do pracy nad równowagą, wzmocnieniem osłabionych grup mięśniowych i rozluźnieniem tych przeciążonych. Uczy świadomej i kontrolowanej pracy całego ciała.

Pilates Basic – poznanie, zrozumienie i zaadaptowanie podstawowych zasad techniki Pilates. Zajęcia budujące świadomość ciała, oddechu oraz wzorce poprawnej postawy.

Hatha Joga – zajęcia bazujące na starożytnym indyjskim systemie praktyk budujących harmonię ciała, umysłu i ducha oraz poczucie jedności tych elementów poprzez ćwiczenia fizyczne – asany, oddechowe – pranajamy oraz medytację. Podczas zajęć koncentrujemy się głównie na fizycznym aspekcie budując równowagę, siłę, elastyczność, wytrzymałość oraz świadomość ciała, a także oddechu.

Joga regeneracyjna – to bezpieczne, głęboko rozciągające ćwiczenia z użyciem pomocy w postaci poduszek, klocków, drążków itd. Praktyka rozluźniania oraz aktywnego odpoczynku. Te zajęcia to wyjątkowa okazja na wyciszenie, uspokojenie i regenerację całego organizmu.

Joga dla kobiet w ciąży –  zajęcia dla kobiet przygotowujących się do porodu. Zajęcia koncentrują się na pracy z oddechem oraz na wzmocnieniu i rozluźnieniu mięśniami dna miednicy. Ponad to pracujemy w bezpieczny sposób nad siłą nóg i ramion niezbędną dla utrzymania słodkiego ciężaru, w brzuchu podczas ciąży, a następnie na rękach po porodzie. Zajęcia te są również wskazane dla kobiet wracających do formy po porodzie.

Zdrowy kręgosłup – zajęcia łączące w sobie techniki pilatesu, jogi z innymi metodami, których celem jest odciążenie kręgosłupa i jego rewitalizacja. Działamy poprzez wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, mięśni brzucha oraz pleców, a także przez rozluźnienie mięśni, które są przepracowane i przykurczone. Budujemy prawidłowe wzorce ruchowe w ciele.

Grupy mają kameralny charakter – max.  12 osób.

W celu wzięcia udziału w zajęciach prosimy rezerwować sobie miejsce mailam: moc@mocoddechu.pl lub telefonicznie 696 060 766.

W przypadku nie zebrania się dwuosobowej grupy zajęcia się nie odbywają.

 

 

  • Kiedy Wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonie otaczającym Was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu. BKS Iyengar