18439f1dc43ed2635139ef2d545fd87c

Joga Nidra + Moc Transformacji 19.10-22.10
Ten warsztat to 3-dniowy maraton pracy z ciałem i podświadomością dla wprowadzenia głębokiego rozluźnienia oraz uzdrowienia poprzez uwolnienie ograniczających myślokształtów, emocji i blokad.
Zaczniemy od wieczornej sesji jin jogi oraz jogi nidry dla rozluźnienia ciała i umysłu oraz nawiązania kontaktu z podświadomością, pogłębiając wgląd w swoją obecna sytuację. Kolejne dwa dni to kontynuacja pracy dla rozpoznania i uwolnienia emocji/myśli/przekonań, które ograniczają Twój rozwój, Twoją samo ekspresję i przysługującą Ci radość i lekkość bytu.
Podczas warsztatu będziemy wykorzystywać różne techniki oddechowe, medytacyjne i ruchowe dla uwolnienia wszystkiego, co nam nie służy. Wspierać nas będzie wibracja gongu dla wprowadzenia procesu głęboko zarówno na poziomie komórkowym jak i świadomościowym. Narzędzia, z których będziemy korzystać możesz następnie wykorzystać do dalszej, własnej pracy.
Ten warsztat to wyjątkowa okazja na głęboką transformację. Stwórz dla siebie przestrzeń na ten proces dając sobie jak najwięcej wolnego czasu przed, po i w trakcie warsztatu dla integracji zachodzących zmian.

Dla kogo ten warsztat?
Dla wszystkich osób
– szukających głębokiego rozluźnienia i relaksu;
– pragnących wprowadzić konkretną zmianę do swojego życia;
– szukających głębszego poznania siebie;
– pragnących nawiązać głębszą relację ze swoją podświadomościa;
– pragnących zwiększyć swoją samoświadomość;
– jogowych laików, jak i zaawansowanych praktykujących;
– cierpiących na bezsenność;
– pragnących aktywować procesy regeneracji ciała;
– szukających sposobów na radzenie sobie ze stresem, lękiem i innymi trudnymi emocjami.

Opis technik:
Yin Joga – Yin joga to spokojna, relaksująca praktyka jogi, będąca świetną alternatywą lub równowagą dla bardziej dynamicznych form jogi, reprezentujących bardziej energię Yang. Wykorzystujemy tu zarówno klasyczne pozycje jogi, jak i ich modyfikacje, połączone w sekwencje dające optymalne otwarcie i rozluźnienie w ciele. Pozostajemy w pozycjach na kilka minut. Ten dłuższy czas daje nam szanse by wejść głębiej w pozycję, w swoje ciało, w siebie. Daje również wyzwanie by poddać się chwili obecnej, grawitacji, własnemu oddechowi, wypływającym emocjom, wszystkiemu, co jest, w danej chwili.
Fizycznym celem praktyki jest praca z głęboką tkanką łączną, stawami, ścięgnami, dla wprowadzenia większej swobody oraz harmonii w ciele. Dodatkowo poprzez tę spokojną praktykę zapraszamy do pracy przywspółczulny układ nerwowy odpowiadający m.in. za nasz odpoczynek, regulujący trawienie, ciśnienie krwi oraz pracę serca.

Joga Nidra – słowo Nidra oznacza sen, czyli joga snu, nie dajcie się jednak zwieść tej nazwie, na warsztacie nie będziemy spać.
Podczas praktyki jogi nidry pozostajesz w wygodnej, leżącej pozycji i podążasz za głosem prowadzącego sesję wchodząc w głęboki relaks, gdzie ciało jest całkowicie rozluźnione, a umysł jasny, w pełni świadomy, czysty. Stan ten ma w sobie ogromny potencjał zakotwiczenia w podświadomości ziarna naszych intencji, tak by w tej żyznej glebie mogły się zakorzenić i dać nam upragnione owoce.
Stan ten, sam w sobie jest także źródłem reaktywacji funkcji samouzdrawiania naszego organizmu, powrotu do homeostazy – równowagi. By ten naturalny dla nas proces mógł działać, niezbędne jest rozluźnienie ciała i umysłu. To rozluźnienie to coś, co w naszych czasach stanowi cenną, dla wielu trudno osiągalną umiejętność. Ten warsztat to idealna okazja by ‘poćwiczyć’ aktywny relaks. 30 minut jogi nidry daje ten sam efekt co 4h snu.
Joga Nidra wprowadza praktykującego na granicę snu i jawy. To właśnie tam wchodzimy w wyjątkowy stan świadomości, gdzie mamy dostęp do naszej podświadomości, mogąc dowolnie ją programować.

Dźwiękoterapia z Gongiem – Wibracja dźwięku ma ogromną moc. Przenika nasze ciało na głębokim komórkowym poziomie, masując je od środka, wprowadzając rozluźnienie i harmonię. Nasze ciało dosłownie dostraja się do otaczających je dźwięków. Gongi, misy tybetańskie, dzwonki, kamertony to potężni uzdrowiciele. Ich nieuchwytne, nie logiczne dla umysłu dźwięki, pozwalają pominąć umysł i jego krytyczną funkcje docierając głęboko do podświadomości by tam zasiać ziarno harmonii i zrozumienia.
Kąpiel w dźwiękach gongu wprowadza w stan głębokiej relaksacji, otwierając drzwi dla procesu regeneracji, synchronizuje półkule mózgowe, wyostrzając intuicję, wspiera wyobraźnię, kreatywność, harmonizuje całą istotę – ciało, umysł, ducha, tworząc w ciele stan homeostazy – wewnętrznej równowagi.

Technika medytacyjno-oddechowa, której celem jest uwolnienie niepożądanych, negatywnych programów z podświadomości oraz zastąpienie ich nowymi, upragnionymi poglądami, przekonaniami i myślami.

Warsztat prowadzi Maria Białecka – wieloletnia terapeutka pracy z ciałem technikami jogi, pilatesu oraz terapii Bowena, a także certyfikowana hipnoterapeutka oraz entuzjastka dźwiękoterapii.

Warsztaty są dostępne dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania i doświadczenia w pracy z ciałem.
Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona.
Gwarancja rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 70 zł na konto:
Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

Termin:
27.10 piątek godz. 19 – 21
28.10 sobota godz. 16 – 20
29.10 niedziela godz. 10 – 13

Inwestycja:
250 zł dla klientów studia Moc Oddechu
300 zł dla pozostałych osób