wyjazd Goa cover

 

Joga na Goa 
Rozpocznij rok 2023 z praktyką jogi, w błogim otuleniu Słońcem i Oceanem.
Ten wyjazd to wyjątkowa okazja na zadbanie o Siebie poprzez danie Sobie czasu i przestrzeni na zwolnienie, wsłuchanie się w Siebie, a także dogodzenie swojemu ciału poprzez praktykę jogi, pyszne jedzenie, słońce, kąpiele w oceanie.

MOC Oddechu zaprasza Cię do Arambolu, gdzie kultura Indii spotyka się z kolonizacyjno-europejskimi wpływami. Ta rybacka wioska znajduje się w centralnej części Indii, na zachodnim wybrzeżu, w północnej części Goa. Leży nad jedną z najpiękniejszych plaż tego regionu, która kilometrami ciągnie się nad ciepłym oceanem otoczona palmowym gajem, w którym rezydują orły i inne ptaki. Przy swoim naturalnym pięknie miejsce to pozostało wolne od komercyjnej turystyki i wielkich hoteli. Otoczone niewielkimi wzgórzami, z których rozpościera się panoramiczny widok na wybrzeże oraz przepływające delfiny, kryje w sobie wiele niespodzianek jak słodkie jezioro tuż nad oceanem, czy gigantyczne drzewa fikusowe.
Miejsce to zostało odkryte przez hipisów w latach 60 i do tej pory czuć tu posmak ich obecności. W zimowym sezonie wypełnia się ono adeptami jogi, artystami wszelkiej maści oraz ludźmi z całego świata. Przyciąga ich niesamowita energia i atmosfera tego miejsca, słoneczna pogoda oraz kulinarne specjały – lokalne i nie tylko.
W tych pięknych warunkach będziemy praktykować jogę podczas dwóch sesji dziennie: rano i popołudniu oraz pogłębiać zrozumienie jogi, tantry i esencji naszej przygody na tej planecie podczas wykładów tematycznych.
Będziemy także korzystać z różnych narzędzi rozwoju osobistego by zakotwiczyć się w esencji Siebie i wesprzeć regulację układu nerwowego.
Poza zajęciami jogi będzie też czas na kąpiele w oceanie, tańce, zwiedzanie okolicy, liczne koncerty muzyki na żywo, wycieczkę na pchli targ w Anjunie oraz na plaże delfinów.
Na miejscu są też idealne warunki do uprawiania surfingu oraz kite-surfingu.
Zakwaterowanie w pensjonacie – Stafran, usytuowanym przy palmowym gaju ok. 50 m od plaży. Do głównego ‘deptaka’ Arambolu jest odległość ok. 1 km, co gwarantuje spokój i ciszę, a także możliwość obserwacji codziennego życia lokalnych mieszkańców. Pensjonat jest urządzony w bardzo prostym stylu. Posiada pokoje z dużym dwuosobowym łóżkiem oraz łazienkę z prysznicem, z ciepłą wodą. Pokoje są skromnie umeblowane – podwójne łóżko, półka, wiatrak. Do pensjonatu należy restauracja serwująca pyszne dania, zarówno lokalne jak i europejskie, a w najbliższej okolicy jest jeszcze kilka innych świetnych jadłodajni oraz sklepy, gdzie są dostępne świeże owoce i inne specjały.
Ten wyjazd to wspaniała okazja na oderwanie się od biało-szarej zimowej rzeczywistości na rzecz kolorów, słońca, egzotycznego jedzenia i ciepłego oceanu.
Nasz czas na Goa będzie wypełniony oddechem,jogą, medytacją, wszechobecną naturą, wibracjami dźwięków, podróżami w głąb siebie, pracą z podświadomością oraz głęboką regeneracją. . Będzie to także czas na radosne bycie, swobodną ekspresję siebie i błogi relaks. Będziemy pracować technikami Hatha Jogi, Jogi Nidry oraz innymi.
Wyjazd jest skierowany dla wszystkich, którzy szukają lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, pragnących poszerzać swoją świadomość. Zapraszamy zarówno praktykujących joginów, jak i osoby, które będą dopiero poznawać praktykę jogi.

Warsztaty prowadzi Mary Bialecka Yoga Pilates doświadczona nauczycielka, jogi i pilatesu, entuzjastka i adeptka pracy z ciałem, układem nerwowym oraz dźwiękiem.
Termin wyjazdu: 19.01.2022 – 29.01.2022
Jest też możliwość, żeby przyjechać wcześniej lub zostać dłużej, po szczegóły piszcie do MOC Oddechu
‘Joga na GOA’ jest formą wyjazdowych warsztatów.
Jaka inwestycja?
–> 4 400 zł

Cena obejmuje zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju, 2 sesje jogi dziennie z Maria Białecką w lokalnej szkole jogi oraz na plaży, dojazd z lotniska oraz opieka rezydenta na miejscu.
Jest też możliwość zabrania osoby towarzyszącej, która nie korzystałaby z zajęć jogi, napisz do nas po szczegóły tej opcji.
Cena nie obejmuje:
– biletu lotniczego ( w tym okresie kosztuje ok. 3-4 tyś zł)
– wyżywienia – koszt dziennego wyżywienia wynosi ok. 50-60 zł
– wycieczek na targ w Anjunie, na plaże delfinów, do Old Goa
– wszelkich wydatków natury prywatnej
– wizy do Indii – ok. 150 zł
– ubezpieczenie NNW, KL, OC – ok. 80 zł
Ogólny plan dnia:
08:00 – 10:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)
śniadanie
czas wolny – plażowanie, wycieczki po okolicy, wykłady
lunch
16:00 – joga regeneracyjna, joga nidra, ćwiczenia uważności i różne techniki rozwoju osobistego
kolacja
czas wolny, wspólne wyjścia na występy muzyczne, tematyczne
Za program odpowiada: Mary Bialecka Yoga Pilates
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki wysokości 800 zł na rachunek
Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215