Dodaj nagłówek-3

Majówka w Słowińskim Parku Narodowym

Moc Oddechu zaprasza serdecznie na majówkowy wyjazd z Jogą do Smołdzina przy Słowińskim Parku Narodowym.

Ten warsztat jest ukierunkowany na pogłębianie kontaktu ze Sobą, ze swoją MOCĄ, by stać w pełni swojej prawdy, we własnej autentyczności. Zaczniemy ten proces od budowania świadomej obecności w ciele i otwarcia sie na podążanie za jego głosem i potrzebami.

Zajęcia będą zaproszeniem do pogłębiania świadomości poprzez pracę z ciałem technikami jogi, pilatesu, swobodnego tańca, pracę z głosem, praktykę ruchu i bezruchu, świadomego oddechu, bezkresnych relaksów przy dźwiękach gongu, mis tybetańskich, kryształowej liry i innych instrumentów. Będzie też czas na rozmowy i celebracje naszej wspólnej obecności w przestrzeni kręgu.

Rano i wieczorem będziemy wchodzić głęboko w ciało, oddech i naszą podświadomość, a w środku dnia będzie czas na odpoczynek, słodkie nicnierobienie i/lub eksplorację cudów natury w pobliskim Słowińskim Parku Narodowym słynącym z pięknych wydm, lasów, jezior i oczywiście Bałtyku.

Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.

W programie warsztatu m.in. praca z ciałem – zajęcia jogi (Hatha yoga, yin yoga, yoga nidra, pilates), czyli aktywnie, a potem słodki RELAKS, medytacje (różne formy także aktywne), praca z głosem i dźwiękiem (kąpiele w dźwiękach gongu, mis tybetańskich, podróże przy bębnie szamańskim), wykłady (yoga, tantra, huna).

Gościć i karmić nas będzie Gościniec u Bernackich, który przygotuje dla nas 2 wegańskie/wegetariańskie posiłku – obfite śniadania i obiadokolację, w środku dnia będzie też mała przekąska na miejscu lub na wynos dla krajoznawczych wędrowców ;)

Kiedy: 30.04-3.05

Gdzie: Gościniec u Bernackich – Smołdzino

Inwestycja:
770 przy wpłacie zaliczki do 21.03
880 po 21.03

W cenie:
3 noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych (możliwość dopłaty do pokuje 1-osobowego);
2 posiłki dziennie ( w czwartek obiadokolacja w niedzielę śniadanie);
6 bloków zajęć warsztatowych (joga, oddech, medytacja, praca z ciałem/głosem, swobodny taniec, joga nidra, ceremonie dźwięku)

Dojazd: we własnym zakresie.

Plan wyjazdu:

Dzień pierwszy – czwartek:

Przyjazd między 15, a 17, relaks, zakwaterowanie i zapoznanie się z terenem

17:00 – obiadokolacja

18:30 –ceremonia otwarcia przestrzeni + regeneracyjna praktyka jogi + głęboki relaks

Kolejne dni – piątek/sobota:

08:00 – 2 h poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)

10:30 – śniadanie

czas wolny, wycieczki nad jeziora, spacery po lesie, sylwoterapia – budowanie świadomej relacji z drzewami, ćwiczenia uważności, rozmowy o filozofii jogi.

17:00 obiadokolacja

18:30 – 2 h joga regeneracyjna / joga nidra / zajęcia warsztatowe ze świadomości ciała, głosu / medytacja w wolnym ruchu / kąpiel w dźwiękach gongu

Ostatni dzień – niedziela:

08:00 – 2 h poranna praktyka jogi (medytacja, asany, ćwiczenia oddechowe)

10:30 – śniadanie

12:00 – zamknięcie warsztatów

Program wyjazdu może ulec zmianom.

Za program odpowiada Maria Białecka

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki wysokości 300 zł na rachunek
Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215