1

 

Serdecznie zapraszamy na wyjazd z jogą na Kretę
Moc Oddechu zaprasza na warsztaty wyjazdowe z jogą, ruchem, pracą z głosem, tańcem intuicyjnym i błogimi relaksacjami przy dźwiękach mis kryształowych, a to wszystko na cudownej wyspie – Krecie.
W połowie października, gdy w Polsce zaczyna się już jesień polecimy na ciepłą Kretę by w promieniach słońca i w otuleniu turkusowo-atramentowej wody pogłębić relację ze swoim ciałem.
Ten wyjazd to wspaniała okazji na wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek w kontakcie z żywiołami – wodą, ziemią, powietrzem i słońcem.
Będzie dużo ruchu, jogi, oddechu, medytacji, wibracji dźwięków, wszechobecnej natury oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności. Będzie czas i przestrzeń by pobyć ze Sobą, by wsłuchać się w Siebie i ugruntować się w swoim ciele.
Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.
Gdzie? Na południowym wybrzeżu Krety.
W małej wiosce, gdzie poza naszym 4-gwiazdkowym hotelem jest zaledwie kilka domów. Do naszej dyspozycji będzie piękna, w pełni wyposażona sala do jogi (liny, maty, koce, klocki, paski). Sala mieści się na wzgórzu, a widok z niej rozpościera się na morze i skalistą linię brzegową (tak zdjęcie w nagłówku to zdjęcie z naszej sali!!!).
Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z łazienką i kompleksem kuchennym.
Jedziemy kameralną grupą.
W programie warsztatu m.in. praca z ciałem – (Hatha yoga, yin yoga, FRC, ruch spontaniczny, taniec intuicyjny), czyli aktywnie, a potem słodki RELAKS, joga nidra, medytacje (różne formy także aktywne), praca z głosem i dźwiękiem (kąpiele w dźwiękach kryształowych misach) i wiele więcej..
Kiedy? 16.10 – 23.10.2022
Jaka inwestycja? 750 Euro
Możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego – 180 euro
Co jest w cenie? Dojazd z Chanii (lotnisko na Krecie) do miejsca zakwaterowania, zakwaterowanie, 2 wegańskie/wegetariańskie posiłki dziennie (obfite śniadania i obiadokolacje), 2 dwugodzinne sesje jogi/warsztatowe/relaksowe dziennie(medytacja, asany, pranayamy oraz inne techniki rozwojowe).
Cena warsztatu nie obejmuje biletów lotniczych na Kretę.
Ogólny plan dnia podczas warsztatów
07:30 – poranna praktyka (medytacja, ruch, oddech)
09:30 – śniadanie
czas wolny, kąpiele, wycieczki po okolicy, plażowanie etc.
16:00 obiado/kolacja
18:00 – joga regeneracyjna / joga nidra / zajęcia warsztatowe ze świadomości ciała, głosu / medytacja w wolnym ruchu / kąpiel w dźwiękach mis kryształowych.
Program wyjazdu może ulec zmianom.
Za program odpowiada @Maria Białecka Świadomość Ciało Ruch
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 440 pln na konto Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215