You are here: Home Wyjazdy

Wyjazdy

 JOGA & GAGA

JOGA & GAGA Warsztaty Wyjazdowe na Warmii

W programie: 

 • JOGA (system wszechstronnych praktyk budujących siłę, elastyczność i harmonię ciała, umysłu i ducha poprzez asany, techniki oddechowe, medytacja, mantry, jogę nidrę oraz poznanie filozofii jogi i tantry);

 • GAGA/people, to zajęcia, które oferują twórczą strukturę, która zaprasza uczestników do połączenia się z ciałem oraz wyobraźnią, dla zwiększenia świadomości ciała, pogłębienia jego elastyczności i wytrzymałości, a także doświadczenia przyjemności ruchu w bezpiecznej atmosferze;

 • ćwiczenia rozwijające świadomość ciała, głosu oraz rozwijające swobodną ekspresję siebie; 

 • kąpiele w dźwiękach gongu i innych instrumentów; 

 • ceremonia kakao.

Zapraszamy na warsztat wyjazdowy z Marią Białecką z Mocy Oddechu oraz Adi Weinberg-Prejna nauczycielką Gaga/people, gdzie połączymy starożytne techniki z nowym podejściem do ruchu.

Jedziemy na piękną Warmię by w objęciach natury zanurzyć się w praktykę jogi oraz poznać nowe możliwości ruchu podczas wyjątkowych zajęć Gaga.

Ten wyjazd to wspaniała okazji na odświeżenie swojej relacji z ciałem, wyjście poza codzienne wzorce ruchowe oraz kształty, które przybieramy, a także wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego pośród warmińskich pól i lasów. Będzie dużo ruchu, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, szamańskich podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności.

Chcesz poznać nowy język ruchowy Gaga? Zobaczyć jak będziesz się czuć z regularną praktyką ponadczasowych technik jogi? Szukasz głębszego kontaktu ze swoim ciałem? Harmonijnego połączenia ciała, umysłu i ducha? Wypoczynku w naturze? 

To wyjazd dla Ciebie!

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Gdzie? w Pupkach, niedaleko Olsztyna, na pięknej Warmii.

Ośrodek Bezat, w którym będziemy mieszkać jest położony pośród pól, pagórków i lasów. Panuje tam cisza i spokój. Sąsiadami są bociany, żurawie, dziki, zające i sarny. Brak innych zabudowań w okolicy daje poczucie przestrzeni i swobody, co sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu, a także zachęca do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W okolicy (od 4 do 10 km) znajdują się większe i mniejsze jeziora.

Dom jest przystosowany do goszczenia grup i posiada przestronną (100m2) salę, z drewnianą podłogą i przeszklona ścianą z widokiem na łąki i niebo. Duży taras, salon, jadalnia z kominkiem oraz sad z hamakami, a to wszystko do naszej dyspozycji.

Kiedy? 08.08.2019 –13.08.2018

Jest opcja dołączenia tylko na weekend 9.08-11.08, kiedy to odbędą się zajęcia Gaga

Jaka inwestycja? 1 600 pln

Co jest w cenie? 

  • 9 sesji jogi (medytacja, asany, pranayamy oraz inne techniki rozwojowe);

  • 2 sesje Gaga/people + improwizacja; 

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. 

  • 3 wegańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad, mała kolacja, opcja, kawa, herbata, zioła dostępne cały dzień);

  • ceremonia kakao (12.08).

Opcja weekendowa – 880 pln (5 sesji jogi, 2 sesje Gaga)

Opcja low budget – weekend / namiot – 610 pln

Wyżywienie wegańskie/wegetariańskie, bezglutenowe/niskoglutenowe, bazujemy na organicznych, świeżych, lokalnych, sezonowych warzywach oraz odżywczych kaszach, zbożach i nasionach.

Dojazd własny.

Tu możesz zobaczyć dokumentację zeszłorocznego wyjazdu: https://www.youtube.com/watch?v=xyrG3aLGi-k&t=5s

Plan wyjazdu:

Dzień pierwszy 8.08:

Przyjazd między 14, a 16, relaks, zakwaterowanie i zapoznanie się z terenem
16.00 – obiad
17.30 –ceremonia otwarcia przestrzeni + regeneracyjna praktyka jogi
19.30 kolacja, wieczorna integracja

Dzień drugi i piąty 9&12.08:

08.00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)
10.30 – śniadanie
czas wolny, wycieczki nad jeziora, spacery po lesie, ćwiczenia uważności, rozmowy o filozofii jogi.
14.30 obiad
17.00 – joga regeneracyjna / joga nidra / zajęcia warsztatowe ze świadomości ciała, głosu / kąpiel w dźwiękach gongu
19.30 kolacja
20.30 – czas wolny, wieczorna integracja

Dzień trzeci i czwarty – 10&11.08:

Plan dnia jak wyżej + 

12:30 Gaga & improwizacja

Ostatni dzień:

09:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, ćwiczenia oddechowe)
11:30 – śniadanie
13:00 – zamknięcie warsztatów

Plan wyjazdu może ulec zmianom. 

Za program odpowiadają:

Maria Białecka – pasjonatka pracy z ciałem w różnorodnych postaciach. Nauczycielka jogi i pilatesu z ponad 10-letnią praktyką. Praktykantka terapii Bowena. Założycielka studia jogi i pilatesu Moc Oddechu.

Adi Weinberg Prejna – jest absolwentką Haifa Program for Professional Dancers, Jerusalem Academy of Music and Dance, odbyła też staż w Vertigo Dance Company. Jako tancerka współczesna i choreografka występowała na wielu festiwalach na całym świecie. Współpracowała m.in. z Andrea Costanzo Martini, Nadar Rosano, Efrat Rubin, Operą Izraela, Polską Operą Narodową. 

Adi jest certyfikowaną nauczycielką metody Gaga – języka ruchu opracowanego przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company. 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 430 pln na konto 

Moc Oddechu Maria Białecka

98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

36903135_1928899320486861_7712330859117805568_n

Wyjazd z jogą – POWRÓT DO NATURY

W programie: warsztat asan, technik oddechowych, medytacje, także dynamiczne, mantry, joga nidra, rozmowy o filozofii jogi i tantry, ćwiczenia rozwijające świadomość ciała, głosu oraz rozwijające swobodną ekspresję siebie, kąpiele w dźwiękach gongu i innych instrumentów, ceremonia kakao, .

Zapraszamy serdecznie na kolejny transformacyjny wyjazd z Mocą Oddechu.
Na początku sierpnia ruszamy po raz kolejny na piękną Warmię by pogłębić połączenie z Samym Sobą i Matką Ziemią.
Ten wyjazd to wspaniała okazji na wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek pośród warmińskich pól i lasów. Będzie dużo jogi, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, szamańskich podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności.

Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.

Gdzie? w Pupkach, niedaleko Olsztyna, na pięknej Warmii.

Ośrodek Bezat, w którym będziemy mieszkać jest położony pośród pól, pagórków i lasów. Panuje tam cisza i skupienie. Sąsiadami są bociany, żurawie, dziki, zające i sarny. Brak innych zabudowań w okolicy daje poczucie przestrzeni i swobody, co sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu, a także zachęca do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W okolicy (od 4 do 10 km) znajdują się większe i mniejsze jeziora.

Dom jest przystosowany do goszczenia grup i posiada przestronną (100m2) salę, z drewnianą podłogą i przeszklona ścianą z widokiem na łąki i niebo. Duży taras, salon, jadalnia z kominkiem oraz sad z hamakami, a to wszystko do naszej dyspozycji.

Jedziemy kameralną grupą max. 15 osób.

W programie warsztatu m.in. praca z ciałem – zajęcia jogi (Hatha yoga, yin yoga, yoga nidra, pilates), czyli aktywnie, a potem słodki RELAKS, medytacje (różne formy także aktywne), praca z głosem i dźwiękiem (kąpiele w gongu, podróże przy bębnie szamańskim), wykłady (yoga, tantra, huna), ceremonia kakao.

Kiedy? 14.08.2019 – 19.08.2019

Jaka inwestycja? 1 550 pln

Zniżka dla osób uczęszczających na zajęcia do studia Moc Oddechu – 1 420 pln

Co jest w cenie? zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. 3 wegańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad, mała kolacja, opcja, kawa, herbata, zioła dostępne cały dzień). 2 dwugodzinne sesje jogi/warsztatowe/relaksowe dziennie(medytacja, asany, pranayamy oraz inne techniki rozwojowe), ceremonia kakao.

Wyżywienie wegańskie/wegetariańskie, bezglutenowe/niskoglutenowe, bazujemy na organicznych, świeżych, lokalnych, sezonowych warzywach oraz odżywczych kaszach, zbożach i nasionach. Dieta ma charakter oczyszczający, sprzyjający procesom aktywowanym podczas warsztatów.

Dojazd własny.

Plan wyjazdu:

Dzień pierwszy:

Przyjazd między 14, a 16, relaks, zakwaterowanie i zapoznanie się z terenem

16.00 – obiad

17.30 –ceremonia otwarcia przestrzeni + regeneracyjna praktyka jogi

19.30 kolacja i rozmowy przy naparach z ziół

Kolejne dni:

08.00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)

10.30 – śniadanie

czas wolny, wycieczki nad jeziora, spacery po lesie, sylwoterapia – budowanie świadomej relacji z drzewami, ćwiczenia uważności, rozmowy o filozofii jogi.

14.30 obiad

17.00 – joga regeneracyjna / joga nidra / zajęcia warsztatowe ze świadomości ciała, głosu / medytacja w wolnym ruchu / kąpiel w dźwiękach gongu

19.30 kolacja

20.30 – czas wolny, wieczorne rozmowy, ognisko, zabawy z muzyką/dźwiękiem

Ostatni dzień:

09:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, ćwiczenia oddechowe)

11:30 – śniadanie

13:00 – zamknięcie warsztatów

Program wyjazdu może ulec zmianom.

Za program odpowiada Mary Bialecka Yoga Pilates

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 430 pln na konto Moc Oddechu Maria Białecka

98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

 • Kiedy Wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonie otaczającym Was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu. BKS Iyengar