You are here: Home Wyjazdy

Wyjazdy

36903135_1928899320486861_7712330859117805568_n

Wyjazd z Jogą – BYĆ DOBRYM DLA SIEBIE

Zapraszamy serdecznie na kolejny transformacyjny wyjazd z Mocą Oddechu. Tym razem w sezonie jesiennym, będziemy delektować się kolorami i zapachami Warmijskiej natury, by w tym pięknym otoczeniu wejść w głębszy kontakt z nami Samymi. By odnaleźć w sobie i wzmocnić zasoby do radosnego bycia w kontakcie z esencją Siebie i z otoczeniem.

Ten wyjazd to wspaniała okazji na wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek pośród warmińskich pól i lasów. Będzie dużo jogi, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, szamańskich podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności.

Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.

Gdzie jedziemy? Do Pupek, niedaleko Olsztyna, na pięknej Warmii.

Ośrodek Bezat, w którym mieszkamy jest położony pośród pól, pagórków i lasów. Panuje tam cisza i spokój. Sąsiadami są żurawie, dziki, zające i sarny. Brak innych zabudowań w okolicy daje poczucie przestrzeni i swobody, co sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu, a także zachęca do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W okolicy (od 4 do 10 km) znajdują się większe i mniejsze jeziora.

Dom jest przystosowany do goszczenia grup i posiada przestronną (100m2) salę, z drewnianą podłogą i przeszklona ścianą z widokiem na łąki i niebo. Duży taras, salon, jadalnia z kominkiem oraz sad z hamakami, a to wszystko do naszej dyspozycji.

Jedziemy kameralną grupą max. 12 osób.

W programie warsztatu m.in. praca z ciałem – zajęcia jogi (Hatha yoga, yin yoga, yoga nidra, pilates, wolny ruch-taniec), czyli aktywnie, a potem słodki RELAKS, medytacje (różne formy także aktywne), praca z głosem i dźwiękiem (kąpiele w gongu, podróże przy bębnie szamańskim), wykłady (yoga, tantra), ceremonia kakao.

Kiedy? 19-21 pażdziernik
Możliwość dołączenia w piatek 19.10

Jaka inwestycja? 550 pln

Zniżka dla osób uczęszczających na zajęcia do studia Moc Oddechu – 505 pln

Co jest w cenie? zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. 3 wegańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad, mała kolacja, opcja, kawa, herbata, zioła dostępne cały dzień). 3 dwugodzinne sesje jogi dziennie(medytacja, asany, pranayamy oraz inne techniki rozwojowe), ceremonia kakao + medytacja w ruchu, zajęcia warsztatowe

Wyżywienie wegańskie/wegetariańskie, bezglutenowe, bazujemy na świeżych, lokalnych, sezonowych warzywach oraz odżywczych kaszach, zbożach i nasionach. Dieta ma charakter oczyszczający, sprzyjający procesom aktywowanym podczas warsztatów, a także ogrzewający, w zgodzie z sezonem jesiennym.

Dojazd własny.

Plan wyjazdu:

Dzień pierwszy:

Przyjazd między 12-14 – zakwaterowanie i zapoznanie się z terenem.

14:30 – obiad

17:00 ceremonia otwarcia + joga regeneracyjna

19:00 kolacja

20:00 zajęcia warsztatowe – być dobrym dla Siebie

Sobota:

08.00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)

10.30 – śniadanie

czas wolny

14.30 obiad

17:00 – ceremonia Kakao (wolny ruch/taniec/podróż przy bębnie szamańskim)

20:00 kolacja

Ostatni dzień:

08:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, ćwiczenia oddechowe)

10:30 – śniadanie

12:30 – ceremonia zamknięcie warsztatów

14:30 Obiad

Program wyjazdu może ulec zmianom.

Za program odpowiada Mary Bialecka Yoga Pilates

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 330 pln na konto Moc Oddechu Maria Białecka

98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

 

wyjazd Goa cover

 

Serdecznie zapraszam na zimowy wyjazd z jogą na Goa.

Jedziemy do Arambolu, gdzie kultura Indii spotyka się z kolonizacyjno-europejskimi wpływami. Ta rybacka wioska znajduje się w centralnej części Indii, na zachodnim wybrzeżu, w północnej części Goa. Leży nad jedną z najpiękniejszych plaż tego regionu, która kilometrami ciągnie się nad ciepłym oceanem otoczona palmowym gajem, w którym rezydują orły. Przy swoim naturalnym pięknie miejsce to pozostało wolne od komercyjnej turystyki i wielkich hoteli. Otoczone niewielkimi wzgórzami, z których rozpościera się panoramiczny widok na wybrzeże oraz przepływające delfiny, kryje w sobie wiele niespodzianek jak słodkie jezioro tuż nad oceanem, czy gigantyczne drzewa fikusowe.
Miejsce to zostało odkryte przez hipisów w latach 60 i do tej pory czuć tu posmak ich obecności. W zimowym sezonie wypełnia się ono adeptami jogi, artystami wszelkiej maści oraz ludźmi z całego świata. Przyciąga ich niesamowita energia i atmosfera tego miejsca, słoneczna pogoda oraz kulinarne specjały – lokalne i nie tylko.
W tych pięknych warunkach będziemy praktykować jogę podczas dwóch sesji dziennie: rano i popołudniu oraz pogłębiać zrozumienie jogi i tantry podczas wykładów tematycznych. Będziemy także korzystać z różnych narzędzi rozwoju osobistego by zakotwiczyć się w esencji swojej istoty w wibracji miłości i pokoju.

Poza zajęciami jogi będzie czas na kąpiele w oceanie, tańce, zwiedzanie okolicy, liczne koncerty muzyki na żywo, wycieczkę na pchli targ w Anjunie oraz na plaże delfinów.

Zakwaterowanie w pensjonacie – Ivons Guest House, usytuowanym przy palmowym gaju ok. 50 m od plaży. Do głównego ‘deptaka’ Arambolu jest odległość ok. 1 km, co gwarantuje spokój i ciszę, a także możliwość obserwacji codziennego życia lokalnych mieszkańców. Pensjonat jest urządzony w bardzo prostym stylu. Posiada pokoje z dużym dwuosobowym łóżkiem oraz łazienkę z prysznicem, z ciepłą wodą. Pokoje są skromnie umeblowane – podwójne łóżko, półka, wiatrak. Do pensjonatu należy restauracja serwująca pyszne dania, zarówno lokalne jak i europejskie, a w najbliższej okolicy jest jeszcze kilka innych świetnych jadłodajni oraz sklepy, gdzie są dostępne świeże owoce i inne specjały.

Ten wyjazd to wspaniała okazja na oderwanie się od biało-szarej zimowej rzeczywistości na rzecz kolorów, słońca, egzotycznego jedzenia i ciepłego oceanu.
Nasz czas na Goa będzie wypełniony jogą, oddechem, medytacją, wszechobecną naturą, wibracjami dźwięków, szamańskimi podróżami w głąb siebie, pracą z podświadomością oraz głęboką regeneracją. . Będzie to także czas na radosne bycie, swobodną ekspresję siebie i błogi relaks. Będziemy pracować technikami Hatha Jogi, Jogi Nidry oraz innymi.
Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, pragnących poszerzać swoją świadomość, podwyższać swoją wibrację. Zapraszamy zarówno praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.
Warsztaty prowadzi Mary Bialecka Yoga Pilates doświadczona nauczycielka, jogi i pilatesu, entuzjastka pracy z ciałem, z dźwiękiem i szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

Termin wyjazdu: 30.01 – 13.02.2019

‘Joga na GOA’ jest formą wyjazdowych warsztatów.

Jaka inwestycja?
–> 3 330 zł
Dla klientów Mocy Oddechu 10% zniżki.
Cena obejmuje zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z łazienką (pokoje mają podwójne łóżko, więc istnieje możliwość zakwaterowania 2 osób w jednym pokoju obniżając cenę wyjazdu o 270 zł), 2 sesje jogi dziennie z Maria Białecką w lokalnej szkole jogi oraz na plaży, dojazd z lotniska oraz opieka rezydenta na miejscu.

Jest też możliwość zabrania osoby towarzyszącej, która nie korzystałaby z zajęć jogi.

Cena nie obejmuje:
- dojazdu (bilet w cenie ok. 2 500 tyś zł)
- wyżywienia – koszt dziennego wyżywienia wynosi ok. 50 zł
- wycieczek na targ w Anjunie, na plaże delfinów, do Old Goa
- wszelkich wydatków natury prywatnej
- wizy do Indii – 540 zł
- ubezpieczenie NNW, KL, OC – ok. 80 zł

Ogólny plan dnia:
08:00 – 10:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, asany, pranayama)
śniadanie
czas wolny – plażowanie, wycieczki po okolicy, wykłady
lunch
16:00 – joga regeneracyjna, joga nidra, ćwiczenia uważności i różne techniki rozwoju osobistego
kolacja
czas wolny, wspólne wyjścia na występy muzyczne, tematyczne

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki wysokości 700 zł na rachunek
Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

  • Kiedy Wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonie otaczającym Was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu. BKS Iyengar