2014-01-31-caroline_kremermethod

 

28-go i 29-go marca będzie wyjątkowa okazja by w promocyjnej cenie skorzystać z zabiegu techniki Bowena. Dodatkowo zabieg będzie poprzedzony kąpielą w wibracji gongu, aby rozluźnić ciało i przygotować je do jak najpełniejszego skorzystania z korzyści płynących z terapii Bowena.

Terapia Bowena jest bardzo subtelną, jednak niezwykle głęboko działającą metodą uzdrawiania ciała, umysłu, emocji. Zabieg tą terapią manualną jest serią precyzyjnie umiejscowionych, delikatnych ruchów na poszczególnych mięśniach, ścięgnach lub wiązadłach, jednak ich bezpośrednim adresatem jest tkanka łączna. To właśnie ona wychwytuje drganie wywołane ruchem i przenosi informację o nim do mózgu, informację zachęcającą do harmonizacji ciała. By nie zakłócać tego procesu po każdym chwycie robi się 2 minutowa przerwę, dając ciału czas na przetworzenie informacji i dostrojenie się do niej.
Technika ta, bazuje na zdolności ciała do samouleczania, a stosowane ruchy jedynie inicjują ten proces, który z jakiegoś powodu został zablokowany.
Terapia Bowena u każdego wywołuje inne reakcję, ale wszystkich zostawia w przyjemnym stanie rozluźnienia i relaksu.
Technika Bowena może być stosowana przy wszelkich problemach narządu ruchu (kontuzje, wady postawy itp.); dysfunkcjach układów oddechowego, trawiennego, moczowo-płciowego, krążenia; migrenach; astmach i alergiach; problemach ze snem i wielu innych dolegliwościach.

Bedziemy pracować w 3-osobowych. Zabieg trwa ok. 50 minut. Podczas zabiegu pozostajemy w lekkim ubraniu.
Cena uczestnictwa: 60 pln

By zarezerwować sobie miejsce zadzwoń do nas: 696 060 766 lub napisz maila na adres moc@mocoddechu.pl.