Women-Circle-4

Moc Oddechu z radością zaprasza wszystkie Siostry na wspólne świętowanie kobiecości w Dzień Kobiet. W programie jest wspólna praktyka Jogi Regeneracyjnej dla Kobiet oraz Kobiecy Krąg przy ceremonii Kakao.

Spotkanie zaczniemy od praktyki jogi. Wykonamy sekwencję, której celem jest harmonizacja układu rozrodczego oraz gospodarki hormonalnej. Zajęcia będą dostosowane dla wszystkich poziomów zaawansowania, wykorzystamy liczne pomoce (krzesła, wałki, paski, klocki), tak by pozycje było dostępne dla każdego.

Po praktyce przejdziemy do Kręgu by podczas ceremonii Kakao otworzyć nasze serca na kobiecą energię i moc w nas. Wykorzystamy pracę z głosem i wolnym ruchem – tańcem dla znalezienia form uosobienia i zamanifestowania naszej kobiecości – jej wielu twarzy. Spotkanie zakończymy relaksującą sesją jogi nidry w intencji połączenia się z naszą kobiecą energią i jej swobodnej manifestacji oraz uzdrowieniem kobiecej lini naszych przodkiń.

Przyjdź pobyć w przestrzeni otwartości, siostrzeństwa i swobodnej ekspresji Siebie.

W planie jest mały poczęstunek. Jeśli masz ochotę przynieść coś do jedzenia to także zapraszamy.

Spotkanie jest otwarte, jednak z racji ograniczonej ilości sprzętów oraz przestrzeni prosimy o potwierdzenie swojej obecności na zajęciach jogi.

Prowadzenie: Maria Bialecka

Termin: 8 marca 2018 godz. 18 – joga; 19:30 – Ceremonia i Krąg

Miejsce: Moc Oddechu ul. Langiewicza 29, Warszawa
.
Sugerowana donacja: 50-100 zł